Prosinec 2008

Nový rok..

31. prosince 2008 v 12:56 | DeNNiShA! |  Informace


... v novém roce :) Přejeme vše neeeej, ať se vše vydaří.. a ať své předsevzetí přece jen splníte .) rok je dlouhý.. ale zároveň krátký, všechno rychle utíká.. a proto se na chvíli zastavte.. a užijte si trochu toho klidu.. :) přírody a rodinné lásky .) Muáááh

Vánoce, silvestr.. dáreček!

25. prosince 2008 v 16:24 | DeNNiShA!

Cukroví a sladkosti

Ve většině domácností se nejen štědrovečerní stůl mění v lákavý tác s dobrotami, ale bramborový salát, ryba, vánočky, cukroví, čokoládové bombóny, datle, fíky, ananas... To všechno se nabízí, ale praví páníčkové by si měli uvědomit, že tyto pokrmy nejsou pro jejich miláčky tím nejlepším pamlskem. Samozdřejmě si pejskové pochutnají, ale velice jim to ublíží. Proto bych já sama doporučovala buďto koupit nějaký ten pamlsek na kousání, např. kost, která vydrží déle a takový pejsek se na ní dost vyhraje.

Dáreček pro pejska..

Praktický je obojek nebo teplé oblečení, problematické bývají hračky. Hodí se jen ty, které jsou nabízený v prodejnách chovatelských potřeb, protože jsou vyrobené z materiálů, které by při případném polknutí neměly vyvolat zažívací potíže.

Rada od veterináře zní : Spíš než pamlsky připomeňte svým čtyřnohým přátelům vyjímečnost vánočního času tím, že jim věnujete více svého volna, Hrajte si s nimi, buďte k nim pozorní a vnímaví. To zvířata velice ocení.
Pokud se chcete pozvědět více informací naleznete je na www.cernik-veterina.kvalitne.cz

A je tu silvestr!

25. prosince 2008 v 16:08 | DeNNiShA!

Aby se mazlíčci nebáli..

Petardy, odhnostroje to je původní znak prvních minut každého nového roku. Lidé se baví, ale zvířata jsou vyděšená. Záplava příšerného rachotu, který se valí ze všech stran, je pro ně obrovským zdrojem stresu. Zvláště psi se třesou, kňčí, štěkají, zalézají do koutů.
Nejspolehlivěrším protistresovým opatřením zůstavá osobní kontakt s pánem.
Proto svého mazlíčka nenechávejte osamotě. Snažte se je zabavit a uklidňit. Pokud jim chcete dát sedativa nebo nějaké jiné ukliňující prostředky, rozhodně se předem poraďte s veterinářem.


Zdroj: Tv mini,.

Veselé a šťastnééé..

20. prosince 2008 v 19:52 | DeNNiShA! :) |  Informace

Všem co navštívili tento blog, chci popřát všechno nejlepší do Nového roku.. a hlavně krásné a klidné svátky!
Přeje Deniska i Jennynka x)Móda pro pejsky!! :)

19. prosince 2008 v 20:13 | DeNNiShA!
Nedávno jsem našla takovou krásnou stránku, kde se nacházely různé obrázky.. teda ne jen obrátky ale takové kabátky... prostě fotky.. a dozvěděla jsem se že se to dělá právě pro menší pejsky, takže se chci podělit o tu krásu a udělat paní menší reklamu :) ale hlavně vám chci ukázat co všechno.. jaká krása pro pejsky existuje.. takže pozorně koukejte.. :)


Novéé fotografie!!

19. prosince 2008 v 19:54 | DeNNiShA! |  Informace
Vůbec jsem nevěděla jestli se mi to podaří, ale nakonec jsem to časově zvládla... porařilo se mi zmenšit fotografie, tak aby sem vlezly a huráááá... je to..
Tohle oznámení jsem nevěděla, kde dát... do jaké rubriky, ale nakec jsem se rozhodla dát to ke kabaátku , nebo´t otografie jsou součástí..

NA CO SE CHYSTÁM: pořád nemám čas na ten chatík, ale udělám ho.. jen co čas bude..

Dnes napíšu článek k silvestru, který se nám blíží a který není pro pejsky a nejen pro ně, ale pro všechny zvířátka radostný, petardy a pod. prostě hráza.. a proto napíšu jak zvířátka uklidnit :) teda určitě vím, že u nás bude určitě štěkotu fůůra :)

Nový kabatek je tady!!!

13. prosince 2008 v 16:06 | DeNNiShA! |  Informace
Jsem šťastná jak blecha.. úplně se mi to podařilo podle mých představ :) fakt dobrý ... alespoň podle mě... jasně.. vůbec... teda!! SKORO vůbec se mi nelíbí úvodní obrázek, ale chtěla jsem něco jednoduchého.. takže jsem to nedělala jako minule, i když jsem měla v plánu tady dát pejska s klubíčkem a šňúrka by šla přes celý blog.. ale nakonec jsem to nedělala :) ale jsem s tímhle spokojená.. takže i když se Vám to nebude líbit.. tak zatím neměním!! mě se to líbí! :) možná zase po novém roku.. kolem ledna... snad...

Proč změna??: Napsali mi, že je mooocinko růžový, takže jsem to udělala vlastně proto, že to bylo jak říkají moc růžové a navíc mě začalo mrzet.. že je pořád stejný!! :) takže človíček pod Honza32,Mill@t4,KofOlKA - kteří napsali, že je moc růžový: snad se vám už líbí.. a POOl(oli)- zelená jak jsi doporučil :) klidně pište dál... do zpráva autorovi..

NOVINKA: přidam něco jako chatík nebo knihu návštev.. tk budete mít potom možnost psát tam :)

Koupani.... ah jo.. :'(

13. prosince 2008 v 13:41 | DeNNiShA! |  Dny mého života
Dneska je den, kdy absolutně patří koupání... mám prostě blbou náladu.. chtěla jsem okoupat Jennynku.. ale bohužel jsem jí koupala 1.12... a budu moct až 14.12... což asi neudělám... takže se chystál jí vykoupat příští sobotu :) snad mi to výjde a pokud ne... tk později.. :) venku není sníh .. byl jen u babičky, takže jsme tam zašly.. a Jenny se vyběhala :) byla šíleně splašenáá, ale zato byla úžasná.. :) nechápu jak jsem tu nepsala zážitky s ní.. prostě je úžasný pakošek :) našli jsme fotografie jak byla maličká.. a chudáček .. černá jí nesluší..

Ještě k tomu koupání: srst má dlouhou! Nejdelší jakou kdy měla. Rozhodla jsem se jí nechat až do léta.. nestříhat to :) takže uvidíme tak se jí bude dařit, pravidelně jí česu..
Přidám ješt balíčkování, aby měla úžasnou srst a jelikož jsem to nikdy nedělala tak to bude velká sranda :)

Novinka Jenny: Má blechy... přinesla je tetička.. Chytáme je jako zběsilí.. jednu jsem chytla.. :D a vyhodila jí z balkonu, jelikož mi nešla zabit :D tak jí asi chytne nějaký další pejsek.. myslím že pád z osmého patra přežila.. jakby ne... :D jinak jsem dnes našla jště jednu,, ale nepodařilo se mi jí chytit, bohužel utekla..

Vynikající je, že blechy se v zimě pomaleji množí, tak alespoň něco :)Novinka webu:
1. Uvažuju že zalořím složku RADY ve které příblížím dané plemeno a kde budu psát jak se o něj starat :)
2. Určitě přidám fotografie od Jenny, už se na to chystám!

Koupáníí

1. prosince 2008 v 18:05 | DeNNiShA! :) |  Dny mého života
.) dnes bohužel pršelo, ale to nás nerozhodilo a šly jsme se pořádně projít.. :) dokonce i ráno ještě před školou jsme to štihly.. takže je spokojená, alespoň něco.. :) taky jsem jí konečně okoupala... :) vyfenovala a vše prostě co patří k tomu... teď spokojeně spinká.. takže jsem spokojená i já !!