Duben 2009

Photos [0.29]

30. dubna 2009 v 17:47 | Deníí |  Lidé

Snažila jsem se vyfotit něco jako dívku, nezávislou a volnou.. ale venku se rozpršelo a jelikož ty šaty jsou bíle nechtěla jsem být průhledná!:) snad pochopíte. Doufám, že se fotografie budou líbit, v celém článku mám slepovačky ;)

c.č

30.dubna

30. dubna 2009 v 15:11 | Deníí |  Dny mého života

Vyléčena

Ve škole klid, kluci mi dali pokoj a celkově jsme celý den se jen rpocházeli venku.. když byl ten den země ;)
Po škole jsme s Aníís zašly do Time Outy, mám další nové tričko. Oranžovo-žluté barvy a s hněhým nápisem, vážně úžasné. Potrom tílko, takové tyrkysovo-zelené.. a kabelku v barvě tílka, ;) je květinkovaná. Možná jí najdu na internetu v jejich katalogu a hodím sem odkaz ať víte. Je to ůžasný pocit. Sice jsem tam nechala něco kolem 900, ale co? Jsem šťastná, táta mi to proplatí a já jsem alespoň naladěná.
Budu mít zítra v čem jít.

Český Těšín, Máj a já.

Vymyslely jsme plán. Aby mě alespoň Vašek už nechal být. Zítra jedeme Aníís, já a Vašek do Těšína. Kde počkáme na Tomáše.. (mého kluka).. přijede až o 45 minut později, ale to nevadí.
Projdeme se k přehradě a do parku atd. a hlavní co chceme je, aby Vašek viděl, že toho kluka fakt mám.
Jak řekla Aníís: "Až uvidí ty Vaše rozzářené očíčka.." :D takže tím bych se alespoň jednoho pozbyla, nebo spíše mu bude jasné, že odpravdu chci jen přátelství. Když mu to není jasné teď potom snad bude..

Ohledně minulého článku

Abych ještě vyjasnila situaci.. jak jsem psala, možná to vypadá šťastně, ale už to šťastné není..
Je pravda, že si víc rozumím s klukama, ale to protože holky proti mě něco mají (kromě Aníís a nějakých mých milovaných vyjímek).. Klidně se s nima hned zakecám a nějak mi to nedělá problém, ale všechny beru jako kámoše.. mám skvělého kluka..
Navíc to co jsem tam psala, mě to vážně dobře nedělá. Byla bych raději kdyby si mě nevšímali, nebo mi alespoň nehladili ruky kdykoliv jim něco podám a aby neměli kecy typu:
Má maličkost: "Tak jdete tam ještě zítra?"
Honzín: "My dva? Sami.. stebou kamkoli.."
Navíc se u toho na mě pučí jak jen to jde a včera jsem od toho udtupování narazila do stěny, takže jsem na ní byla přimáčknutá..
Já ty svoje trdla ze třídy miluju, ale co je moc to je moc a měli by si to sami uvědomit..

Zítra je Máj.

Proto všem přeju krásný den. Užijte si ho, ať už se svým drahým nebo s kámoškou. Je to svátek zamilovaných. Vaši přátelé alespoň budou vědět, že Vám nejsou lhostejní.

**S pozdravem Dení

27.dubna

27. dubna 2009 v 18:57 | Deníí |  Dny mého života

Zase tady chvíli nebudu.

Běhali jsme 1500. V tu chvíli bych asi učitelku zabila. Doběhla jsem po deseti munutách a nemohla jsem dýchat. Ujišťuju se jen v tom, že dlouhé tratě mi prostě nikdy nešly a už ani nepůjdou. Svatá šedesátka.. to je jiný kalibr.
Stydím se za svůj výkon, ale zároveň si říkám, že už to mám za sebou a prostě jsem lepší třeba v něčem jiném.
Nicméně jsem prospala celý den od dvou do šesti, ano pro mě je to celý den :)
Nejraději bych vytáhla brusle a mazala ven, ale bolí mě nohy takže to předem vzdávám.

Mimochodem, tady chvíli nebudu, jedná se tak o dva dny.. předem se omlouvám.. ale budu muset jednat a něco ze sebou začít dělat. Kdyby se to protáhlo tak všem přeju krásného 1.Máje.. buďte se svými milovanými.. a nezapomeňte na polibek :)
Zároveň chci přivítat pár nových přátelíčku a omluvit se, že v příštích dnech i nich asi nebudu.. to se omlouvám všem, že nenapíšu ten komentář a nepřečtu si článek, ale doženu to..

**Loučí se zničená Deni, miluje Vás.

Neuvěřitelný objev

26. dubna 2009 v 22:14 | Deníí |  Dny mého života

Jsem šťastná.

Právě jsem koukla na staré fotky a na ty nynější. Zjišťuji, že mám rovné vlasy :D:D hej já jsem šťastná. Pro ujasnění, vždy se mi konečky divně kroutily. Momentálně jsou rovné.. to sem vždycky chtěla.. tak šťastná zas jak blecha.
Jinak teď už stačí jen když vyrostou ty, co mi vytrhla kámoška při té říjnové bitce a budu zase krásná :D nebo se tak budu alespoň cítít :)


+ Když už budu mít ten foťáček tak budu muset vymyslet nějaké jměno. Něco jako umělecké jméno, většinou si to vytvářejí herci, kteří chtějí být tak nějak anonymním..
Jenomže mě nic nenapadá, maximálně nějaké jméno. Příjmení mě vůbec nenapadne.
A protože chci být tak nějak v té anonymitě, pomozte nenapadá Vás něco..? Chci ho mít s malým anglickým nádechem - nebo podobně,.. např. Denise, Lauren, Ellen, apod.

↓↓↓↓↓
______________________________________________
*Upozorňuji na napsanou povídku : 15. Díl

Desing 0.24

26. dubna 2009 v 18:47 | Deníí |  Design
Mně se líbí, lepší podle mě než ten minulý. Takový světlejší :)


24.dubna *** 25.dubna

26. dubna 2009 v 18:45 | Deníí

Báječný víkend

Celý víkend jsem oživovala vztah s Katkou (nebyly jsme spolu tak ze dva roky venku a přitom bydlí hned o patro níže).
Prošly jsme se, zahrály Osadníky u kterých jsme se maximálně nasmály a nakonec koukaly na horory při svíčkách.
Sedly jsme si na deku v mezipatře.. a poslouchaly dení v paneláku. Řeknu Vám, že se tady pořád něco dělo.. nejvíc bylo jak jsme se rozesmály. Nešlo přestat.
Dnešek už je klidnější, jsem utahaná a je mi dost blbě, jsem prostě přežraná..
↓↓↓↓↓
________________________________________________
*Přidala jsem rozcestníky a tak je tu trochu více článků.
Ale chci upozornit na napsanou povídku : 15. Díl

Rozcestí ke štěstí

26. dubna 2009 v 0:03 | Deníí |  Rozcestí
Příběh Jessicy, která životem prochází bez problémů. Je oblíbená a vždy dostane to co chce. Najednou se však vše mění. Dokáže si zachovat svou oblíbenost nebo se bude muset naučit žít ve světě normálních?

1. Díl -
2. Díl -
3. Díl -
4. Díl -
5. Díl -
6. Díl -
7. Díl -
8. Díl -
9. Díl -
od - do
© 2009


DA *oblíbení

25. dubna 2009 v 22:31 | Deníí |  Rozcestí
Seznam oblíbených fotografů a fotografek
5 -- Jbean
9 -- julo

15. Díl - Červené auto bez názvu

25. dubna 2009 v 22:06 | Deníí |  Jednou za život
15. Díl - Červené auto bez názvu

Annie se posadila na schody před dům. Podívala se na čistě modré nebe a nazula si tenisky. Vstala a napřímila se.
Udělala pár cviků, aby se protáhla a rozeběhla se po dvorku k vrátkům. Zavřela je za sebou a po známé ulici se rozeběhla.
Udělala si kolečko kolem tří bloků. Když běžela kolem svého domu, stálo u něj bílé auto. Přesněji dodávka.

Si dělate srandu?:D

24. dubna 2009 v 15:03 | Deníí |  Dny mého života
Momentálně jsem se dozvěděla, že mě přijali i do OSTRAVY!.. jako lidi:D to jsem nečekala, že mě vezmou všude kde jsem se hlásila, takové překvápko :D mi to až polichotilo.. jinak jsem si zase ověřila, že jsem z matematiky prostě nejlepší ze třídy.. dostali jsme výsledky SCIO!!.. a já mám z matematiky 83%.. nademnou je z celé republiky (z těch co dělali SCIO jen 17% , což je dobrí néé?)
z všeobecných 64% (takže už to tak slavné není, výše je 36%)
Z děkáju mám pouhých 20% :D(80% je nademnou :D:D)
a z čejáku mám 54% (46% nademnou).. čeják neměl vůbec nikdo a děják měl nejlepší z celé třídy Martin (který má bura :D:D) takže hadál.. ale mě to polichotilo..

Desing 0.23

23. dubna 2009 v 22:09 | Deníí |  Design
Celkem se mi líbí a co Vám?
Je celkem nevýrazný. Předešlý dess se mi líbil více. Hádám, že moc dlouho nevydrží.


Photos [0.28]

21. dubna 2009 v 20:04 | Deníí |  Ostatní
Tyhle papučky jsme si koupily do školy. No, každý se otáčí a usmívá, hlavně učitelé z toho mají lepší náladu :) je v nich užasné teplo :) a k tomu i pěkně vypadají..

c.č

Happy day

21. dubna 2009 v 20:00 | Deníí |  Dny mého života
Skvělé... nabarvila jsem Aníís vlasy :D taková krásná blondýnka, má to do zlatova.. mam i foto ale nejak se to nepovedlo a ona se otocila :D nj..
Jinak sem šla k babi na Pisečnou a sadily jsme brambory :D zítra ještě řepu :D:D
Jinak jsem udělal několik fotek.. tak potom doplním a navíc :D je tu foto našeho obrázku z lavice.. a veselých papuček :)
c.č PRO FOTKY

Žuoóóvá

19. dubna 2009 v 19:17 | Deníí |  Dny mého života
Včera jsem byla venku s Kikou, nachvíli na brusle potom s Tomem, ale jen na chvíli, jelikož mě šíleně bolely nohy. Navíc jsem se stačila ještě pohádat s Vaškem, ´jelikož jsem mu napsala, že o víkendu už něco mám a byla jsem na večer doma.. mě ale nenapadlo, že se ptá jestli mám něco večer.. většinou chodím ven ve dne a ne večer, mě to večer ani nebaví tak nevím co odemě čeká.
Dneska je skvělý den. Stále něco požužlávám a odpočívám i přestože mě to láká ven na brusle tak prostě nejdu, jelikož si opravdu musím odpočinou alespoň na jeden den. Bolí mě z nich strašně nohy /ne že by byly malé ale z toho ježdění/ už nemám kondičku.
Navíc teď celý den nic nehraje v televizi, tak jsem myslela , že napíšu povídku, ale po napsání sotva jednoho odstavce mě to přešlo a nálada na psaní není.
Na zítřek se moc učit nemusím - myslím.. tak aspoň něco..
Strašně se těším na čtvrtek, protože to si jedu do Havířova pro výsledky.. pro rozhodnutí jestli mě přijali.. a jsem z toho nadšená.. i když ještě nevím tak doufám.. že jo :D

I love Třinec..

16. dubna 2009 v 21:20 | Deníí |  Dny mého života
Ooo.. dneska to nádherný den.
Měla jsem školu do 3, hnedpotom jsme vyjeli s tátou do Třince.. do Teska.. tam jsem si koupila konečně barvu na vlasy - zase po dlouhé době :D
A potom jsme jeli na oběd.
Dali jsme si pizzu s chilli papričkama a jednu šunkovou s kukuřicí a anglickou slaninou.. snědlo se to :D ale ta chilli byla celkem ostrá, ale dalo se to. Věra to nějak moc nejedla. Možná jeden kousek a Petra si nakonec dala i přestože si objednala nějaké těstoviny.. nakonec je nedojedla. No jo musí být extra a všechno vyskoušet. Já jsem si chtěla dát pizzu s mořskými plody, ale nakonec mi bylo jasné, že bych jí celou nesnědla a ostatní to nejedli. Tak jsem se přispůsobila.
Nakonec jsme navštívili ještě Takko, kde jsem si koupila úžasné ˇšedé kraťasky, nikdo takové mít nebude.. k tomu jsem zabavila právě bráchovi krásné žluté tričko a je z toho nový úbor.. :)
Potom i obchod kik, kde byly fakt škaredé věci až na jedno tričko, které tam jakoby nepatřilo. Skvělý materiál - šedé barvy.. prodloužené.. fakt svělé no hned jsem brala :)
Nakonec jsme navštívili Reno, obuv.. a hleďte ! :D mám úžasné červé botičky na podpadku.. jsou úžasné.. sice na mé velké nohy (39,šestky) tam vůbec nebyly, ale nakonec ty černé.. padly jako ulité a úplně nádhera.. mám je na nožkách a nezuju je .. až půjdu spát :D
Jsou nádherné.. s tátou jsme se zhodli.. že jestli půjdu v září na tu svatbu .. tak by to chtěla černou sukni /prej aby to více ukázalo mojí štíhlost../ ale nakonec jsem viděla nádherné v časopise Joy, který jsem si koupila :) a tak budu mít šaty.. takové černo- bíle.. :) a ty botky k tomu budou nejík.. teď nevím jestli bílé nebo černé doplňky, ale asi bílé..
Jinak jsem konečně našla tyrkysový řetízek .. nádherné kuličky.. prostě skvělá cena vše :)
Zítra půjdu do školičky v černých botičkách .. tmavých ryflinkách :D a v tom new šedém tričku.. :)
Po škole máme s Aníís domluvené brusle - moc na nich neumí, ale však se naučí..
a potom půjdu si nabarvit vlásky k babi nebo tetce ;) uvidíme která se na to dá.. já bych si to nabarvila blbě.. sobě samé jsem to ještě nedělala..
A nakonec půjdeme já, Petra, Věra,Táta, má Babička a můj děda -- i rodiče od Věrky /asi/ na bowling.. to zase bude viďte?:) zítra máme jen 5 hodit tak žužo :)
A etě bych se chtěla podívat po tom černém nebo bílém doplňku.. asi átu poprosím, aby se zítra zastavil v Takku a koupil ten bíly řetízek.. kulički :) a tady si koupím ty černé :) a bude to skvěléé.. ještě supr náramky a budu mít :D
Se těším jak cvok.. dneska super deeeen:) nj nakupování..
A ty boty!! Miluju boty!! OOOoo.. jsem do nich zamilovaná..

Desing 0.22

15. dubna 2009 v 22:24 | Deníí |  Design
Předělávám dess, jelikož se možná ním vše změní..
Snad se líbí.. :D smetanový.. aspoň tak ho vidím zatím já..


Polomrtvá, ale živá

15. dubna 2009 v 18:48 | Deníí |  Dny mého života
Prezentace dopadla skvěle.. nakočil nás :D a my vyklepané stály před kamerou a uváděly zprávy..
V tělesné výchově, jsme běhaly 4 kolečka (5 a půl je 1500) dále 20 kliků, 20 zvedaček (nebo tak něco) 20 dřepů s výskokem a basket.
Měl nás učitel.. holky mrtvé.. normálně běháme 2 kolečka.. 20 kliků.. a normální protažení :D a teď takovýhle bomba! Třídní (co nás měl na tělák) nás nešetřil.. chudáci kluci co ho mají pořad :D
Jinak po škole jsme s Aníís šly na zmrzku.. potom jsem si koupila tričko z Time out.. krásné hnědě s nápisy.. a doma umyla nádobí..
S tátou jsme zajeli do Třince.. a koupil mi boty.. je to značky Fila.. stály okolo 3 tisíc.. tak jsem se až divila, že mi je koupil.. jsou nádherné, bíle s oranžovým.. :)
Teď kouknu na učení a půjdu spát.. jsem mrtvá z těláku..
Čeká mě Němčina.. což teda se mi vůbec nechce

Jinak se omlouvám, ale asi k vám nejuknu jsem ráda, že jsem vůbec stvořila tento článek.. usínám..
prostě je to nenormální - budu muset začít běhat..
Jestli chcete vědět své IQ :D tak navštivte TOTO.. a tam už máte instrukce :D já jsem dopadla blbě :D vyšší IQ :D no nic.. budu muset se učiti :D převážně jsem typovala a nějak to vyšlo :)
Brusle vypadají takto

Už zítra se natáčí...

14. dubna 2009 v 19:11 | Deníí |  Dny mého života
No.. je to nemožné.. ale už zítra to na nás možná výjde a budeme natáčet DAKA (ty televizni noviny, ke kterym jsme delali prezentaci, texty a podobně)...
Vůbec to neumím a měla bych si to trochu přečíst.. navíc zítra píšeme z matyny... takže se toho trochu bojím, ale což no.. :)
Kdo ví jak to dopadne.. držte mi palce..
Jinak.. abych řekla pravdu dnes moje nálada za nic nestojí, docucala jsem nánuk, kterej byl dlouhý asi 20 a víc cm.. takže je mi zima... :D

Přidáno 20:47
Tak mě jedno oblíbený sb, navnadilo na brusle..
nestála jsem na nich asi 6 měsíců, tak pochyby.. ale nakonec jsem si to oprášila.. stihla jsem i skoky, otočky a hlavně tanec :) takže jsem uplně nadšená, že jsem si na vše spoměla a že jsem s ena nich nezabila.. :D
jinak jsem poprosila o nové brusle a táta že hned zítra muzem zajet do Třince a možná je budu mít.. hej, no není za škodu mít uspešného otce :D

Procházka se protáhla..

12. dubna 2009 v 3:32 | Deníí |  Dny mého života

Procházka se protáhla. Vyrazila jsem před 21.. abych stihla jeho autobus..
Příšla jsem trochu dřív tak jsem stála na autobusáku a kolem jde strejda.. tak se otočím, že mě rajo nepozná.. tak se asi podařilo.
Potom přijel autobus tak vylezl.. a mě napadlo - co když bude ticho?
Ale nakonec to dopadlo skvěle.. hned od začátku jsme se rozkecali..
Prošli jsme se do Návsí.. k přehradě.. byla šílená tma tak jsem vytáhla na cestu baterku tak na mě : "Ty jses hustá, jsem ještě neviděl holku co by měla baterku.." a zasmál se.. "Tak vidíš si mě překvapila.."
No, jo.. :D:D ja se pořád smála.. celý večer jsem prosmála.. přišli jsme k přehradě.. neustále se držel v mé blízkosti.. stoupli jsme si na mostek mezi nízkou a velkou přehradou.. tak jsme viděli na nebe i na přehradu.. tka byl poprvé .. " Bys mohla dělat průvodkyni" na mě houkl a já se zase smála.. :D:D
Dozvěděla jsem se úplně vše.. od školy, po menší trapasy.. a přátelé..
Řekl mi, že mi to sluší když se směju.. jako tohle mi nikdo ještě neřek a tak menší rozpaky.. mě dostal..
Nakonec jsme se kolem cesty vydali do Jablunkova.. sedli si do Herny (mimoto strašně páchnu od kouře..) a seděli tak.. asi od jedenácté.. tak tam byl soused.. tka dobré sem si řekla, že možná bude průser, al epotom odešel tak pohoda..
Přesedli jsme si do rohu ke sptolu, jelikož u našeho si někdo přisedl.. tak jsme tam tak byli..
já se svou kofolou on s pivem a smáli se.. přišla moje sestrenice s bratrancem.. když odbily dvě hodiny ráno! tak se divila, že mě tam vidí.. tak uvidíme jestli bude průser..
Tož od vaška jsem se dozvěděla hodně.. v herně jsme probrali.. zase přátelé.. vztahy,kluky a jak to prostě chodí.. -divila jsem se, že zaplatil tu kofolu jsem si ani nevšimla kdy.. asi tehdy když jsem si odskočila.. ale co.. neřešila jsem navíc jsem u sebe měla asi jen 50 jelikož jsem nečekala, že někam půjdem..
No, ale strašně dobře se mi s ním povídalo.. jsme pořešili úplně vše.. a dokonce jsem mu prozradila co ještě nikomu... trochu se mi ulevilo.. jak jsem si všimla on mi prozradil taky hodně věci.. sice 2x se zasekl a že je to blbost.. ale nakonec jsem ho přemluvila..tož stále se mi díval do očí.. trochu nezvyk.. ale nakonec jsem si zvykla a nějak jsem se mu i já koukala do očí..
No, zpakovali jsme se a ještě prošli kolem horalu a udělali kolečko kolem školy.. což jsme řešili toto téma: Jak vyznat někomu lásku.. on z pohledu kluka a já z pohledu holky.. což teda, jsem říkala, že by s prním krokem měl přijít kluk.. pak pusou a tak.. no a on, že holka :D tak jsme se dohadovali no :D
Tak potom, že už půjdu.. že sice není nikdo doma, ale že zítra vztávám do kostela.. tak, že jo.. že si stejně myslel, že se hned po procházce zdejchnu..
No tak, že můžem někam zajít a že se mu dobře povídalo.. což me taky.. jsem se až divila, že si tak rozumíme..
Nějak jsem se o něm strašně moc věci dozvěděla..
Potom přišla taky řeč na Aníís.. tak se mi to vyjasnilo z jeho strany.. no nějak se rozpovídal a svěřil se strašně moc věci mi řek.. se opravdu divím, že mi důvěřuje a podobně..
Jinak mi několikrát řekl, že jsem smíšek :D:D tož nepochybuju že si to myslí, protože jsem prosmála celý večer - noc..
Jinak jsem se o sobě taky dozvěděla, že jsem jedinečná - jako že takovou holku fakt nezná..
a že jsem hustá.. mi to řekl asi 5x :D:D jsem svíjela.. jako ne z něho ale z těch historek.. potom došlo i na vtipy :D:D:D což jsem nechápala protože znal jen polovinu a tak jsem se nesmála ani tak vtipu jako jemu :D nakonec to vzdal :D:D
No nic, zlata... skvělý večer... zůstane mi v paměti :)
Byla jsem venku 6 hodin .. to je vela.. až moc .. :D ale unavená nejsem vůbec .) si ze mě sice dělal srandu že mu tam usnu, ale spíše usínal on.. chudák jsem ho utahala :D
Tak a teď se jdu osprchovat :) jelikož vážně smrdím od dýmu.. zítra vztávám v 7 takže budu mít jen 3 hodinu spánku...

Desing 0.21

11. dubna 2009 v 23:20 | Deníí |  Design
Tak jsem si říkala - z nudy :D že udělám new dess a tak je tu :)