Květen 2009

31.5 │ Krásný :)

31. května 2009 v 20:31 | Deníí |  Dny mého života
Dneska byl odpočinkový den, od středy koukám na filmy :) taková mánie :D nechápu se...
Jde o Cesta do středu země, On je fakt boží, Zohan:Krycí jméno kadeřník, Deník Bridget Jonesové, Deník Bridget Jonesové 2, Most do země Terebithia, Lemra líná, Nesvatbovi, Yes man, těď jdu koukat na Miluji tě k sežrání a potom na dva anglické P.S.i love you a Až tak moc tě nežere-ete to nema titulky tak jako to bude krutéé!!:D
Jinak Tomáš už má to štěně Yorka :) pár fotek přidám :) je to 36 fotek tak to musím nějak povybírat a za malou chvíli dodám :) Pro představu jak je malinky ukážu i jak ho má v dlani :)

Jinak jak jsem si půjčila ten blog, tak jsem udělal dneska nový dess, koukně te se jestli se vám to líbí nebo jí to mám předělat? ZDE

2. Díl • Cesta za cílem

31. května 2009 v 9:50 | Deníí |  Křídla sametu
2. Díl • Cesta za cílem

Kim netrpělivě čekala před školou. Všude kolem ní už postávali ostatní a Laura pořád nikde. Dokonce i učitel Greep stál s kufrem a dával ho do autobusu. Rukou vybídl všechny, aby udělali totéž a všichni tam co nejdřív hodili své zavazadla. Nakonec se všichni s rachotem pustili do autobusu a našli si svá místa. Kim vylezla tři schůdky a byla v autobuse, zamířila k jednomu z volných míst a položila si tam baťoh.
"Jsme tu všichni?" zeptal se Greep.
"Ještě…" chtělo se říct Kim, ale potom se zarazila.
"Jsem tady, omlouvám se."

Střípky pokladů I.

30. května 2009 v 18:10 | Deníí |  Moje maličkost

Které Deníí nejvíc miluje?

Zpěváky
1. David Craig
2. Justin Timberlake
2. Taio Cruz

Skupiny
1. The Fray
2. Three Days Grace
--------------------------
3. Zebrahead
4. Yellowcard
5. Fall Out Boy

(Proč jsou pod čárou? Protože je už moc neposlouchám, zbyly jen ty dvě..)
Jinak poslouchám rádiovky (Kelly Clarkson, Beyonce, Pink,..) a ostatní do pohody ;)

Herce
1. Ryan Reynolds (3:15 zemře, Určitě možná, Miluji tě k sežrání..)
2. Jim Carrey (Yes Man, Lhář lhář..)
3. Adam Sandler (Trestná lavice, Klik-života na dálkové ovládání, Zohan:Krycí jméno kadeřník..)
4. Bradley Cooper (Yes Man, Až tak moc tě nežere, Lemra líná..)
5. Brendan Fracer (Cesta do středu země, Mumie..)
6. Josh Hutcherson (Cesta do středu země, Most do země Terebithia,..)
7. Colin Firth (Deník Bridget Jonesové, Co ta holka chce..)
8. Hugh Grant (Deník Bridget Jonesové, Láska nebeská..)

Herečky
1. Jennifer Aninston (Přátelé, Perfektní záskok, Až tak moc tě nežere..)
2. Anne Hathaway (Zakletá Ella, Válka nevěst..)
3. Zooey Deschanel (Yes Man, Lemra líná, Most do země Terabithia..)
4. Alyson Hannigan (How I Met Your Mother, Děsnej doják, Prci prci prcičky..)
5. Amanda Bynes (Co ta holka chce, Ztroskotaná láska..)
6. Reneé Zellweger (Deník Bridget Jonesové, Holka z města..)

Filmy
1. Anděl na horách
2. Prázdniny s andělem
-----------------------------
3. Stmívání

(Dívám se na komedie a horory- ty nad čarou jsou oblíené staré filmy a Stmívání je vyjímka, jinak na filmy typu HP nekoukám)
Např: Yes Man, Lemra líná, Nesvatbovi, Cesta do středu země, aj.
Hory mají oči, 3:15 zemřeš, Halloween..

Seriály
1. Přátelé
2. How I Met Your Mother
3. The Big Bang Theory
4. Scrubs
5. The O.C
6. IT Crowd

(všechny v angličtině, kromě Přátel)
Víc mě nenapadá .)

Photos [0.37]

30. května 2009 v 15:36 | Deníí |  Zvířata
Tyto tři fotky jsou focené dneska, Jenny je úžasná. Vím, že fotky nejsou úplně skvělé a ta jedna s kočkou by se hned hodila do koše.. ale mě se nepodařila žádná jiná, utekl mi.. takže musím dát tuhle i tak se mi líbí :D a Jenny je skvělá, ten jazýček je nejlepší .)

Jinak moje vlasy neřeště, jak jste si mohli všimnou na předchozích fotkách zase mají jinou barvu, ale opravdu si je nebarvím tak často, prostě pořád mají jiný odstín. K té poslední fotce, chci jen říct že za tu bílou tvář nemůžu, většinou je taková mno.. :)
Ještě dodávám, že víčka nemám namalované a ty vlasy tak je kousek takový strašně třpytivý, až to vypadá jako polité něčím, ale fakt nejsou ničím polité :D:D:D

Zhrnutí ..

30. května 2009 v 11:01 | Deníí |  Moje maličkost

.. mého života

Když tak přemýšlím, tak si myslím, že Vaše komentáře k předhozím článkům jsou nesprávné.
Jedná se o komentáře, ve kterých píšete, že mě litujete. Nemyslím si, že by jste mě měli litovat, ty články jsem psala, abych to ze sebe dostala. Nedokázala bych to takhle nikomu říct, takhle to bylo snadnější. V životě jsem toho stratila hodně, ale zároveň jsem toho hodně dostala. Moje máma byla opravdu skvělá, bránila mě před tátou. To ona ho přemluvila po těch třech letech na pejska.. prosila jsem ho strašně dlouho a nakonec mi pomohla ona. Jenninku vychovala a ona má teď něco po ní.. tu laskavost, milost a hlavně to, že je přátelská.. to máma mi toho hodně dala. Možná proto si připadám dospělejší než vlastně jsem. Možná proto příjdu panu V. vyspělejší, ale vím že když řekl že jsme toho zažili hodně stejného, není to pravda.
Dokonce si ani nemyslím, že jsem měla život těžký, myslím si, že ho mám těžký až teď. Kdy se o sebe musím postarat, udělat si jídlo, nasytit i mé hladové miláčky a zachovávat byt jakžtakž bytelný.. ale i přesto vše jsem v životě byla vždy šťastná. Mám úžasnou rodinu, babičky které jsou strašně milé, hodné a vstřícné. Dědu, který je vtipálek a vždy Vás rozveselí.. tetu, která má stejně ráda zvířata jako já.. i moje druhá teta, kterou moc neznám, která mě nemá ráda tak já jí ráda mám..
Každý je nějaký, každý má své chyby, ale proč jim je vyčítat? Raději hledat to dobré potom být šťasten je lehčí.
Můžu říct, že jsem šťastná je to tak.. dále se směju, dále žiju.. a i když mi zrovna dosmíchu není tak se zasměju.. nebo jen tak si na něco vzpomenu a začnu se smát. Ostatní mají také život dost smutný. Raději se zasměju, vždyť to mi, ani Vám nic neudělá..a přesto dokážete vykouzlit úsměv i na vašem příteli..

29.5│Není to tak jak to vypadá

29. května 2009 v 20:21 | Deníí |  Dny mého života
Omlouvám se za články typu: přemýšlím, vzpomínám.. tento týden byl strašně zaměřený na emoce.. hodně lidí mi ublížilo, hodně lidí mi vytklo to jaká jsem (k tomu se dostanu).. a ti kteří to byli mi strašně ublížili tím, že mi připoměli minulost..
Jedná se asi o tři kluky, mé dlouholeté přátele.. dva byli opilí a Logan se k nim přidal protože mě stále miluje a já mu tím že ho nechci ubližuju..
Začalo to tím, že jsem je vůbec potkala, taková náhoda, nikdy tady nejsou a zrovna je vidím.. šla jsem k nim a prostě je pozdravila.. už ze začátku se mi něco nezdálo, ale nejak jsem s nima chtěla být, neviděla jsem je strašně dlouho.
Jako první začal Filip, ano ten záhadný kluk který hraje holku o sázku..(nechápete.. ale Aníís ano) začal mi vyčítat že jsem tak hodná, milá, že každého vyslechnu, že každému říkám moudré slova.. Alex mu nejdřív dal před hubu (jak jinak to napsat?), ale potom začal i on.. dokonce se rozbrečel, že i jemu jsem ublížila tím, že jsem mu nechtěla dohodit jednu holku (ale on by jí jen využil..)
Logan se na todíval a nic neříkal, potom přistoupil na Filipova slova a řekl mi, že když jsem tak milá, hodná, upřímná, apodobně.. tak se do mě všichni zamilují a oni patří mezi ty všechny.. chvíli jsem čuměla. Myslela jsem, že mě má rád jenom Logan, ale potom i Filip.. Alex se na mě dívali a já pochopila že je to pravda :(
Alex říkal něco o tom že mám strašně lehký život, že v něm proplouvám a nezajímá mě komu zrovna ublížím.. jen jsem tam stála.. pochvíli jsem začala brečet a spadla na zem.. nechápala jsem samu sebe, jak se mohlo stát že jsem najednou byla na cestě? nemohla jsem se hýbat a jen jsem plakala? začala jsem naříkat a oni si toho všimli až po chvíli, Logan mě zvedl a odnesl na nějakou lavičku.. už jsem seděla ale pořád plakala, slzy mi tekly.. snažil se mě utěšit, nadával na Alexe jak to mohl říct, ale nakonec když už jsem měla více sil jsem se postavila přišla k němu a řekla mu: V životě nemůžeme mít vše co bychom chtěli, ale můžeme s tím nebo alespoň vedle toho žít."
Nechápavě se na mě podíval, já se naposledy podívala na Logana a byla mu vděčná, že přesto že jsem mu ublížila mě podržel... tu větu mi řekl on.. nezapoměla jsem na ní.. on se na mě nechápavě díval.. než jsem odešla řekla jsem mu něco podobného tomuto: "znám taky jednoho moudrého člověka.. " (nebylo to takto přesně..vím že tam ještě něco bylo ale už si nemůžu vzpomenout..) a potom jsem prostě doslova utekla domů..
Strašně mě bolelo to co řekli, nikdy jsem nikomu nechtěla ublížit.. ale nemůžu s nima být, chodit s nima když mám vlastního kluka, kterého miluju a k nim jsem nikdy víc než hluboké přátelství necítila..
Právě dneska, když už byli střízliví se mi omluvili.. beru to.. ale vím, že v opilosti se mluví jen a jen pravda.. navíc si myslím že jsem dosud život moc lehký neměla.. nestěžuju si,.. jen vzpomínám.. navíc máma mi toho strašně moc dala.. ty moudra jsou od ní.. prostě je předávám dál přesně jak to dělala ona.. život mi přes všechnu bolest dále připadá nádherný,.. nevím proč,.. prostě to tak je

Vzpomínám na..

29. května 2009 v 16:44 | Deníí |  Moje maličkost

.. mojí sestru

Před sedmi lety semi narodila malinká sestřička. Narodila se předčasně, tehdy se totiž zároveň zjistila i nemoc mojí mámy. Rozhodovalo se matka nebo dítě.. jelikož se narodila předčasně, byla v inkubátoru, byla malá a křehká. Máme jí natočenou na kameře, dýchá pomocí hadiček a je strašně křehká, táta i máma se jí dotýkají jen pomocí rukavic přes inkubátor, .. Asi dva roky jsem tu kazetu už neviděla, pokaždé co se na ní podívám strašně brečím, protože jsem si strašně moc už od čtvrtý třídy přála mít maličkou sestřičku o kterou bych se starala, nosila jí a vozila v kočárku.. Samozřejmě jsme se rozhodli pro mámu, později jsem se dozvěděla že zemřela.. máma dále odčerpávala mléko a o ničem nevěděla. Jinak by se zhroutila a nepřežila by to.. pohřbili jsme jí asi o deset dní pozdějí.. (od narození) žila deset dní, ale strašně mi přirostla k srdci stejně jako mámě.. Pohřeb byl hrozný, všichni ubulení, nejhorší bylo nic máme něříct.. nakonec už bylo po všem.. máma byla v pořádku doma.. doktoři jí to řekli a ona strašně plakala.. bylo jí to strašně líto.. komu by taky nebylo když chtěla mít čtyři děti?.. Rozhodli jsme se dobře, na co by nám byla malá, křehká a drobounká holčička? kdyby neměla mámu, která by se o ní starala? Jmenovala se Klárka .) úžasné jméno pro úžasnou holčičku.

Design 0.27

29. května 2009 v 12:22 | Deníí |  Design
Je konečně hotový, pracovala jsem na něm už včera večer. Půjčila jsem si blog od kámošky a teď jí ještě udělám nový dess .) je to takové barvené a tak akorád k tomu létu..

Změny na blogu jsou:
» zrušení menu
» předělané menu nahoru a vytvoření klikacích ikonek
» nový volitelný dolní box
» nová ikonka, ve vol.dol.boxu
» zrašení přátel v menu, najdete se v rubrice přátelé snů
» Hned na stránce vidíte něco o mě a praštěnou fotku ;)
» Přidání klik políčka Dům, ze kterého se vrátíte na hlavní stranu. Nachází se taky v horním menu.

Co je stále stejné:
» Stejné zápatí


Náhled:


Vzpomínky..

28. května 2009 v 17:52 | Deníí |  Moje maličkost

.. na pedofila

Nikdy mě nenapadlo, že to tady napíšu, ale teďkom jsme se dost tak bavily o těch pedofilech.. a já pořád myslím na to jak jsem byla jako malá strašně najivní. Nicméně asi v páté, šesté třídě (myslím že v páte) jsem byla dlouho venku a hrála si s menší partou na schovky, nakonec jsme se kolem deváté večer rozešli a já zamířila k našemu paneláku. Přede mnou šel takový kluk, asi kolem 20 let a byl celý v černém s kapucí, nepřišlo mi to divné, proč taky? věřila jsem lidem .. a podobně.. nicméně jsem za ním šla a místo prvního patra jsem šla za ním do sklepa (tam je taky výtah) byla už tam ale tma a on nepřivolal výtah, myslela jsem si že pojedu s ním, abych nemusela čekat na výtah, ale on tam byl v rohu.. tak jsem ten výtah přivolala a jak jsem nastupovala tak on se otočil a chytil dveře, nechtěl je pustit a ukazoval mi svojí chloubu, něčím jí mazal.. fakt hnus a pořád ať si šáhnu, já jsem se začala vzdorovat vzala jsem dveře a snažila se je zavřit, ptal se mě jestli tady bydlím a kam že jedu, poprvé v životě jsem lhala že jdu jenom za kamarádkou..
Byla jsem vevnitř zavřená, ale on pořád držel ty hlavní dveře a něco mumlal, byl to prostě chaos, nakonec je pustil a ony se zavřely... stiskla jsem pro jsitotu šesté patro, kdyby si to prostě počítal a potom jsem tiše vyšla dva patra do osmého.. byla jsem strašně v šoku..
Nikdy jsem to nikomu neřekla, proč taky? naše by to jen rozhodilo.. jednou už teď po těch letech jsem to řekla bráchovi, ale myslím, že to nebral vážně..

Nepochopím takové lidi, tohle ještě nebylo nic moc.. nic mi neudělal.. ale prostě vím jaký je to pocit. Být vystrašená co se bude dít. Je mi líto všech znásilněných a těch, co se nepodařilo uniknout. Kdoví jak by to dopadlo, kdyby dveře nepustil.. je to hrozný pocit, hlavně ten chaos, zachovat klid a nalhávat vše co jde.. jsem ráda, že jsem byla už dost chytrá a opravdu mu nalhávala a neříkala pravdu .. ty holky musí být potom strašně v šoku, .. pamatuju si sebe, strašně vystrašená.. prostě vám to zůstane v paměti i po těch letech.. nic s tím nenaděláte, prostě to tam je..

Přemýšlím nad..

28. května 2009 v 15:32 | Deníí |  Moje maličkost

.. vírou, nemocmi, přírodou..

Věřím v boha už od malička, byla jsem k němu vedena a momentálně v něj věřím. Po to co nás v rodině dostihla tato nemoc jménem rakovina je to těžké.. ale stále věřím, modlila jsem se každý den za svou mámu, modlím se i nadále za svou rodinu..
Přemýšlím nad tím, že bych chtěla žít v jiné době.. v době kdy neexistovaly telefony, faxy, počítače ani jiné takto náročné spotřebiče.. nebyli jsme tak jimi ozařováni..
Neexistovaly léky na mor a podobně, ale všimli jste si teď , že když už umíme léčit , mor, rakovinu a podobně je toho tím víc? Kdyby mor zabil tyto lidi, nemusela by se příroda ničit a nemusely by se stavět domy.. tím nechci říct že jim smrt přeju, jen to, že ten mor byl předurčen bůh to tak chtěl, aby něčemu pomohl, aby vyrovnal stabilitu, ale my jsme si vymysleli léky a podobně a tak jsme ho přechytračili, ale teď je tady víc a víc nemocí, lidé jsou nemocní kvůli velkému ozařováni jelikož ozonová vrstva je čím dál tenší, je více teplo a staří lidé umírají zdůsledku toho, že srdce to nevydrží..
Ledovce tají, pitná voda dochází, lidé se bouří a snaží se přežít.. nikomu však nedochází, že my - jejich děti v tomto prostředí budeme žít, a co teprve naše děti? je vůbec dobré je mít?
Jsem jedna z mnoha, která si vysnívá krásný dům, nejméně čtyři děti a plno zvířat, pohodový život a podobně, ale vyplní se aspoň něco z toho? nebo budu žebrat o vodu a podobně?
Nikdo netuší, že čím víc máme luxusu tím více umírá život kolem nás.. ale abych se vrátila k nemocem.. umíme to léčit, ale ony se vytváří mnohem odolnější nemoci, je to hrozné... neléčitelná, HIV,AIDS, neumíme si s tím poradit, my na to příjdeme, ale příjde ještě něco horšího.. co to bude? to nikdo neví a ti co nad tím přemýšlejí se toho hodně bojí..
Víra je jedna jediná.. jedno vykoupení.. v bibli je psáno že se buh vrátí až se do Jezuralema židé vrátí, oni se vracejí, lidé jim pomáhají.. ale kdy příjde? nebude už pozdě?

Přemýšlím..

28. května 2009 v 15:21 | Deníí |  Moje maličkost

..nad životem, nad jeho nespavedlností!

Život je krásný, ale není fér. Někteří lidé by si zasloužili slušný život, ale místo něj prožijí úplný opak.
Ženy si hledají dokonalého muže, ale nikdy nenajdou gentlemana, co Vám povídát? Muži, kteří Vám sklání poklonu, chválí Vám jak vypadáte a pořád za Vámi chodí jsou pryč. Ta doba odešla, momentálně holky běhají za klukama a snaží se je očarovat.. Proč už to nedělají kluci? to nikdo neví, možná protože existují feministky. Chtějí vládnout světu, mít stejnou moc jako muž, ale neuvědomují si, že tím nedostávají jen svojí moc ale berou i tuto mužskou poklonu, úctu a podobně.
Poctiví lidé by si zaslouží úžasný život, ale takové ženy dostanou jen muže, kteří se topí v alkoholu, kouří a nadávají, bijí nejen je ale také jejich děti, znásilňují a ubližují, neznají slovo Prosím a Děkuji..
takových mužů je čím dál víc a nikdo tomu nezabrání, to řada z nás přece chtěla tuto vyrovnanost, ale neuvědomujeme si, že my, ženy nemáme takovou moc- nejsme tak silné a nedokážeme se tak bránit, pohlavkem neshodíme muže na zem stejně jako on nás.. musíme do něj tlouct a bojíme se co on udělá nám, proto jsme raději z ticha.
Ale nejde jenom o feministky a ženy, které si zaslouží slušný život. Jsou to také muži,.. ti hodní, většinou umírají předčasně, teď nebudu mluvit jen o nich, ale o celém lidu.
Ti hodní, předpisoví jedou po silnici a všem pravidlům a zákonům vyhoví, ale ti úchylní si jedou jak chtějí a dopravní nehoda znamená smrt nejen pro ně, ale i pro ty hodné, kteří si takovou to smrt nezasloužili..
Lidé, kteří jsou opravdoví, věří v boha, nikdy neublížili ani mouše a jsem poctiví, slušní.. ti si zaslouží život vyrovnaný, bez válek, bez zranění, bez onemocnění.. a o tom právě chci mluvit..
Jeden z příkladů je moje máma, nikdy na nikoho nevtáhla ruku, modlila se každý den, chodila nesčetněkrát do kostela, vždy se snažila vše klidně vyřešit, byla andělem.. a přece onemocněla..
Takových lidí je víc, proč ti kteří si života necení, opíjí se, berou drogy, prostituce a podobně, proč oni neumírají? proč stále žijí a nevinní lidé umírají na nevyléčitelné nemoci? Proč?
Máme to brát jako jejich vysvobození z tohoto hrozného světa? Máme dále ještě věřit v boha?

Zeptej se..

25. května 2009 v 19:32 | Deníí
Možná že i přesto co jsem o sobě napsala, máte nějaké otázky. Něco co by Vás zajímalo.
Takže zakládám tento menší článeček, ve kterém se můžete na cokoli zeptat. Prosím slušně .. =)
Budu odpovídám po 5-10 otázkách, podle toho jak to bude vypadat, odpovědi najdete v rubrice Odpovídám..

Nechápu všechy děti na světě

24. května 2009 v 20:01 | Deníí |  Moje maličkost
Pozdravilo mě asi 6 děti. Samozřejmě nešli za sebou. Procházela jsem se s Jennifer a oni se z ničeho nic zase jednou rozhodnou že mě pozdraví a tak mi řekli Dobrý den.. no samozřejmě jsem jim odpověděla jako vždycky Ahoj a neřešila to, ale když už mi to řeklo 4 dítě tak už jsem se mírně naštvala. Mohlo mu být tak 12 let a ono mě to stvoření zdraví. Přitom jen o dva roky, nepochopila jsem to.
Nevím proč, ale lidi mě berou starší než vlastně jsem. Asi je to výškou. Nic jiného mě nenapadá.
Aby toho nebylo málo tak mi začal pan V. vyprávět jak jsem prostě dospělá, zralá a podobně. Rozhodně by mě zajímalo na co to jsem zralá, ale raději jsem se neptala. Jenže jeho to nepřestalo bavit a pořád něco vykládal o tom, že má ve stejném věku sestru a že podle ní jsem prostě hotový dospělák.
Chystám se jít teď ven, ale jestli mě nějaké dítě pozdraví tak ho s ignorací obejdu.. to po mě chtějí bombóny nebo co? :D:D

Odpovídám ..

24. května 2009 v 14:35 | Deníí |  Odpovídám
Jména tří lidí, kteří ti jsou nejbližší → Je jich určitě víc, nechci je tady jmenovat oni ví ;)
Jména tří lidí, které bys raděj neznal/a → Ti nejsou.
Znáš někoho, kdo by byl za tebe schopen zemřít? → Znám a nechci, aby to udělal/a.
Znáš někoho, za koho bys zemřel/a ty? → Ano ..
Je hezčí být milován nebo milovat? → Oboje :):)
Je horší být nenáviděn nebo nenávidět? → Nevím, mám všechny ráda..
Máš raděj realitu nebo sny a představy? → Sny jsou pěkné, realita krutá.. fakt nevím.
Máš raděj romantický filmy nebo horory? → Asi horory, podle toho jestli to je roantická komedie :D
Máš raděj klidnou hudbu nebo hudbu, která "žije"? → Podle nálady.
Máš raděj černou nebo bílou barvu? → Bezkonkurenčně bílou
Máš raděj vícebarevné věci nebo věci jen jedné barvy? → Vícebarevonost, ale pěkné ne uhozene :D
Jsi optimista nebo pesimista? → Spíše optimista, ale kdo ví jak mě vidí ostatní?
Jsi extrovert nebo introvert? → Jak s kým.. ale asi extrovert.
Umíš se smát i když ti není nejlíp? → To umím nejlíp, už naučené noo..
Umíš říct, co si myslíš každému? → Jsem upřímná, ale většinou to říkám pěkně ;) nevím.. ale zápory ostatním nevyčítám, já jich mám taky hodně..
Kdo by měl pokračovat?? → J E A L O U S, Marley, ShY.. a kdo má chuť?:)

Odpovídám od DenUlllky

24. května 2009 v 14:29 | Deníí |  Odpovídám
1.) Kolik ti je?
14
2.) Kolik bys chtěla aby ti bylo?
8 let .) nechci být starší, osm je krásný věk.
3.) Hraješ golf?
Maximálně ten mini, co máme u nás k dispozici.
4.) Píšeš na klávesnici všemi deseti?
Ne, :D
5.) Máš sourozence?
Jo, jednoho bráchu a měla jsem i ségru.
6.) Máš svůj vlastní počítač?
Jasně
7.) Jsi žárlivá?
Nebezpěčně moc :D
8.) Jsi pro Johnnyho Deppa nebo pro Orlanda Blooma?
Johnny asi...
9.) Máš tajemství, které nikdo jiný neví?
Ehm, asi ne.. Aníís ví vše.
10.) Co nejlepšího jsi kdy uvařila?
Tak asi pikadelu, pizzu :D a žemlovku.
11.) Kolikrát jsi byla zamilovaná?
Zamilovaná? a do čeho? Tak do Jenny, Toma.. :D Aníís - miluju tě :D:D už to nemusíme tajit :D:D:D:D:D
12.) Maluješ se?
Lehce, maličko řasenky- jemně a něžně :D apod.
13.) Piješ kafe?
Bez něho to nejde.
14.) Co umíš nejlíp?
Konverzovat :D
15.) Šla bys do superstar?
To fakt ne.
16.) Trápí tě právě něco?
Že nic nehraje v TV.
17.) Oblíbené číslo?
Těch je hodně, 7, 13, 17, 19..
18.) Kdo má pokračovat?
ShY, J E A L O U S, Marley, Lele

About boys od J E A L O U S

24. května 2009 v 14:12 | Deníí |  Odpovídám
..Máš kluka?
Ano, mám.
.. Co podle Tebe vlastně znamená slovo ,,zamilovanost"?
Zamilovanost je něco jako posedlost, oblíbenost a podobně. Je to krásné období, kdy se pocity zblázní a jsou neovladatelné.
.. Byla jsi už opravdu zamilovaná?
Ano, byla nebo spíše jsem.
.. Zamilovala jsi se někdy do nějaký celebrity?
Ne, nanejvýš jsem si oblíbila nějakého zpěváka, ale určitě jsem ho nemilovala .)
.. Už jsi přebrala nějaký holce kluka?
Ne, to jsem nikdy neudělala. Ani to nemám v úmyslu, zastávám pravidlo přátelství a to je to, že by neměly mít stejného kluka. Musí to být nepříjemné slyšet jak dobře se s ním měla nebo naopak.
.. Co je pro Tebe na klukovi nejdůležitější?
Nejdůležitější je povaha, to jak mě bere jestli mě toleruje a podobně. A hlavně to jestli má rád Jenny, když ne tak to by prostě nešlo..
.. Jakej názor máš na nevěru?
Je to pěkně hnusná věc, menší skušenost je, ale ne z mé strany. Jde o to jak velká nevěra to byla a za jaké okolnosti. Osobně si myslím, že nevěra je nedostatek lásky ve vztahu..
.. Dokázala bys ji odpustit?
Asi ano, jak jsem psala, podle situace.
.. Jak by měl vypadat ten vysněný?
Určitě by měl být starší, aspon o dva roky. Jinak to smysl nemá. Nemám ráda nedospělé kluky ze svého ročníku a nebo dokonce mladší. Asi vyšší než já i když kdo ví, jestli ještě porostu :D samozřejmě aby se mě zastál když mě někdo neprávem obviňuje nebo podobně.
.. Myslíš (nebo víš) jestli existuje? jo..snad =P
.. Jaký oblečení se Ti na klukovi líbí? n
To je mi ale otázka :D určitě né pinavé a nevyprané oblečení, ale zbožňuju - alespoň na svém klukovi, když má žluté tričko.. :)
.. Věříš na Pravou Lásku? Věří na ní každý kdo je šťastně zamilovaný..
.. - || - Lásku na první pohled? Na první pohled znamená podle vzhledu, ale jinak zakoukávám se pořád, ale hlubší slysl to nemá..
POKRAČUJE: ShY, ANnEw - vím, že je to ta samá osoba :D:D jinak kdo chce ;)

1. Díl • Ty to zvládneš

24. května 2009 v 2:07 | Deníí |  Křídla sametu
1. Díl • Ty to zvládneš

"Jmenuji se Laura." vzhlédla k plně třídě a zaznamenala plno upřených pohledů. Mírně zaznamenala nervozitu a hned jí zase zaplašila. Nesmí se jí poddat. Nemůže si dovolit třepání ruky a divný hlas. Zhluboka se nadechla a na učitelovo kývnutí pokračovala.
"Už jako malá jsem se zajímala o knihy a dívala se na filmy. Pozorovala jsem herce jak podávají slušný výkon, ale vždy jsem si uvědomovala, že to musí být namáhavé." Vzhlédla ke třídě a usmála se.

22.5│Zůstaňme chvíli ve výtahu..

22. května 2009 v 20:47 | Deníí |  Dny mého života
Škola fajn, samé blbiny, suply a ksichtíky.. .)
Lezla jsem přes mobil na internet a četla vaše články tak už by jste mohli mít odemě trochu více komentářů..
Po školičce jsme zamířily na menší louku, fotily..fotily.. fotily, však je jasné že teď musím jen a jen fotit, pár jich zveřejním. Ale nejlepší že hned potom co jsme jely výtahem nahoru do osmého patra jsme se sekly. :D
Strávily jsme tak půl hodiny, s Aníís, Jenny.. koukaly jsme na fotky co jsme nafotily a kdyby nás domovník nepustil tak bychom tam byla vís tak hodinu, předtím se totiž sekl brácha a byl tam hodinu a půl. Nejhorší na tom je, že je to už podruhé v tomto týdnu, takže je to totálně d*bilní výtah.. :(
Ale byla tam sranda, jen Jenny se nudila. Kdybych tam měla být sama tak se taky unudím.
Pár praštěných fotek :D:D přijde mi, že s Aníís nejsme nikdy normální.
Jinak zítra jsou radovánky v Návsí, tak tam mažem s Aníís, Tomem, Kikou, Lucou, Jurou atd.. :D

Photos [0.36]

22. května 2009 v 15:27 | Deníí |  Zvířata
Jennifer O.L. , včerejšek a dnešek .)

21.5│ Když Deníí nemá co dělat

21. května 2009 v 19:46 | Deníí |  Dny mého života
Přišla jsem domů a foťák na stole..
Samozřejmě jsem ho hned lapla a fotila kocoura.. psa .) prostě nej.. je mi jedno že to pořádně ani chytit neumim, prostě musela jsem všechno vyskoušet :)
Pár fotek už tu pod tímto článkem je, ale šla jsem ještě na louku .. místo normálních fotografii, jsem začala blbnout a z menšího šílenství jsem vyfotila sebe :D no nakonec to dopadlo s plno ksychtíkama a par těch nejhorších vám tady ukážu :D
Jinak skoušela jsem pampelišky, hmm.. jenže se mi nikdy nepovedlo zaostřit to pořádně takže to vypadá hrozně, už se těším jak to budu umět líp, možná někdy :D
Za tento článek se omlouvám, je napsán v psichopatickém stavu šťestí..