Taky se Vám vůbec nic nechce?

9. března 2010 v 22:16 | Deníí |  Dny mého života
V poslední době jsem šíleně unavená a hlavně líná. Jindy bych skákala radostí a vrhala se hned na všechny práce, které mám do školy. Nyní vše nechávám na poslední chvíli a to mi opravdu není podobné. Navíc to nemá žádné výhody, jen jsem nervózní, že něco třeba nemám. Ale přinutit se neumím. Prázdniny skončily, jiným sice začaly, ale mě začala jedině tak škola.
Vím určitě, že všechny testy napsané tento týden nebudou s moc dobrým výsledkem. Taky, když se bez nálady donutím jen k tomu vyměnit si sešity a to ještě ráno, kdy zapomenu polovinu doma.

Velká škoda je, že když něco nepotřebujete tak to máte, a když to potřebujete tak to nemáte. Jako třeba dnes, jsem si zapomněla peněženku doma. Samozřejmě jsem v ní měla všechny doklady, tak i karty. Namíchlo mě nejen to, že jsem potřebovala kopírovací kartu a neměla jí, tudíž si musela půjčovat od ostatních. Taky jsem potřebovala občanku, s tou už to bylo horší. správně by se němělo jít několik málo metrů od domu bez občanky. Ale co udělat, když si jí jednou vážně zapomenete a jste mimo město mimo dům? Nic s tím prostě neuděláte. A nikdo nepochopí, že jste si jí jednou zapoměli doma. Dostanete jen velikého zdupa nejen od rodiny, ale taky od těch co tu občanku chtěli. Hrůza.

Závidím těm co jsou doma a nemusí do školy. Zrovna teď je u nás -9, což je málo, ale ráno bývá -16 a to už je trošku moc. Ještě když fouká vítr, tak se to vydržet moc dlouho nedá a vy jste promrzlí. Raději bych byla doma a neběhala venku. Nehrála si poctivou studentku a spinkala doma.
Nejvíc mě mrzí, že si pokazím to málo dobrého v mých známkách.. to zase bude.

Dobrou noc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Žirafka Žirafka | Web | 12. března 2010 v 19:02 | Reagovat

Ani mi nemluv. Prázdniny první týden v březnu a teď už mám týden školní za sebou. Byl dost vyčerpávající, takže bych nejraději asi střílela. H! Školu nesnáším a nechce se mi nic, ale totálně nic

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama