Květen 2010

Osudové okamžiky

20. května 2010 v 18:22 | Deníí |  Rozcestí
Osudové okamžiky │ yorkies.blog.cz
Hlavní postavou je Kate.
Tato dívka je silnou optimistkou, které nic nechybí. A i kdyby, řídí se mottem: ,,Žij, jak máš a užívej svého času. Nic zde není tak trvalé jako pomíjivost."
Každý den prožívá naplno a ve volnosti. Jediným jejím přáním je, aby vše tak i nadále zůstalo. To se však během krátké chvíle mění a ona nepoznává sama sebe.


1. Díl -
2. Díl
3. Díl -
4. Díl
5. Díl
6. Díl
7. Díl
8. Díl
9. Díl
10. Díl

20. května - ?
© 2010

Design 0.36

20. května 2010 v 13:55 | Deníí |  Design
Doufám, že je to trošku veselejší než předešlá modrá. :)
Je tady trošku více bílého prostoru, kde měly být citáty, ale bohužel jejich kvalita nebyla po vložení na blog.cz dobrá. Vše bylo zrnité a vypadalo to otřesně. Proto se obejdu i bez nich.
Navíc, kdybych ten bílý prostor něčím nahradila, bylo by to přeplácané a já zbožňuju jednoduchost.

Náhled:


Život za lásku 20/

19. května 2010 v 17:30 | Deníí |  Život za lásku

20/


Člověk by ani nevěřil, co vše se může změnit jedinou věcí. Ze začátku jsem si říkala _když nemám dítě, nemám nic_ kdežto teď se můj pohled změnil. ,,Na dítě nejsem připravená." ,,Co jsi to říkala?" ozve se Lily z kuchyňky a koukne na mě přes malé okénko. Podstrčí mi nějakou tu housku a caffe. ,,Ale nic." V duchu se napomenu, ale to už přeci vědět nemusí. Zároveň jsem ráda, že mě neslyšela. Ještě jsme o tom nemluvily a já ani nechci. ,,Happy teda dneska přijde?" zeptám se a ona kývne. ,,Málem bych zapomněla." vyjukne nadšená a vyskočí od stolečku. Po chvíli přiběhne s něčím barevným a zpátky se usadí na místo. ,,Kterou barvu?" zeptá se mě a už mi dává na výběr modrou, zelenou a plno dalších barev. ,,Rozhodně nějakou teplou barvu ne?" mé rozhodnutí potvrdí a už vybíráme ze všech možných vzorků. Asi o pár hodin nás překvapí návštěva, která vtrhne dovnitř a najde nás v obývacím pokoji. Sedící na zemi v hromadě vzorků. Mě má čest vidět stále v noční košilce a Lily ve sportovním oblečku. To co se za celý ten měsíc změnilo, je právě to. Staly se z nás dámy plné činností. Většinou nestíháme všechny vyplnit.